ТЕХдопомога для ЗСУ

Ця ініціатива передбачає технічний огляд диагностику, та ремонт автомобілів, ще до перетину кордону Польща-Україна. Ця можливість відвідати СТО створена для волонтерів що хочуть допомогти ЗСУ автомобілями та пришвидшити перемогу. Ми запрошуємо всіх, хто допомагає армії автомобілями, на техогляд!

СТО для ЗСУ

Як ми можемо допомогти автівкам ЗСУ

  • Діагностика
  • Експрес технічне обслуговування
  • Ремонт
  • Логістика

ЗСУ береже Бог, а ми турбуємось про їх автомобілі. Долучайтесь до ініціативи, підтримаємо Україну разом!
South of Ukraine

 

Команда технічної підтримки

Міжнародні перевезення, авто логістика. Дійсний член АсМАП з 2001 року. Захоплення: подорожі, гірські лижі, теніс. Справжній українець, який добре розмовляє польською.

Розізнаний Олександр Григорович

Керівник штабу ДФТГ Авангард  територіальної оборони міста Хмельницького. До війни і зараз керівник великого агропідприємства. В минулому провоохоронець, від сержанта до керівника обласного управління. ‘Нетерпимий до несправедливості, безмежно люблю свою родину, увесь народ і Україну!’

Вавринчук Сергій Михайлович

Командир ДФРГ ‘Авангард’ , віце-призидент Хмельницької федерації боксу, батько трьох дітей, захоплюється спортом і морем.

Яновський Василь Васильович

Керівник сервісного центру ТОВ ‘ТД ‘Автосвіт Миколаїв.’ Обожнює автомобілі, має досвід ремонту автівок більше 15 років, людина з золотими руками. Щасливий батько трьох діточок.